Київ
Київ
Вінниця
Дніпро
Донецьк
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Кіровоград
Луганськ
Луцьк
Львів
Маріуполь
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Севастополь
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Укр
Задати питання
0
0

Підібрати шини по авто

У владі повного контролю на зимових шинах Debica Frigo HP2

Зимова автогума Debica Frigo HP2 – найуспішніша версія серії Frigo польського виробника. Це швидкісна покришка люкс-класу з індексом швидкості Н і V створена для легкових автомобілів зі спортивним характером. Інноваційний дизайн та високоякісні матеріали допомогли довести, що навіть на високій швидкості пересуватися по сніжно-льодовому покриттю можна комфортно та безпечно. Здійснюючи маневри, водії відчують повну владу над колесами, при цьому цінова політика виробника напевно порадує автомобіліста середнього класу. Зимова шина Debica Frigo HP2 взята з популярних моделей материнської фірми. Так, наприклад, застосовується технологія V-TRED – успішне використання специфічного спрямованого симетричного дизайну протектора. Навіть в умовах зимової негоди шина з спрямованим дизайном демонструє високу продуктивність.

По центру протектора проходять три поздовжні ребра. Середнє ребро має цілісну конструкцію, а два бічні складаються з великих блоків. Жорстка конструкція середнього ребра забезпечує курсову стійкість. За рахунок автономних блоків сформовано численні зчіпні кромки. Кутове розташування шашок щодо напряму обертання колеса гарантує на снігу ефективний розгін.

Дві плечові зони містять широкі потужні шашки. При проходженні поворотів автошина Debica Frigo HP2 виявляє високу керованість та чудові гальмівні властивості на слизьких покриттях. Безліч ламелів на плечових блоках сприяють високій тязі на снігових дорогах.

Аквадренажна система вибудована з канавок, нахилених у бік руху та поздовжніх звивистих жолобів. Подібна будова сприяє швидкому відведенню сльоти та самоочищенню.

У гумову суміш були додані силіко-місткі компоненти, які дозволяють досягати кращого зчеплення з дорогою, не втрачаючи ефективності навіть при сильних морозах.

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ ПРО

🚦 Додаткові сервіси для клієнтів?
Послуги шиномонтажу для всіх типів автомобілів і брендів шин, попередньо уточнити в нашому контакті центрі і запишіться на перевзування автомобіля. умови купівлі, зберігання та утилізації.
⌛ Можливість зберігання та утилізації?
Ви можете замовити додаткову послугу зберігання та утилізації шин, а також шиномонтаж при зміні сезону.
🚚 Умови оплати та доставки?
Ми надаємо: готівковий, безготівковий, передоплата і рахунки. Доставка здійснюється по всій території України, а також самовивіз з наших магазинів.
🏁 актуальні ціни?
Всі ціну вказані на сайті. На поточні товари ціни починаються від 937 до 165360 все залежить від обраних моделей.